Proje Ve Danışmanlık

Kartal Mermer doğal taş sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir ve 60 senedir sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Bugüne kadar tamamladığı 100 den fazla proje deneyimi ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile, tecrübelerine yenilerini katmaya devam etmektedir.
Kartal Mermer günümüze kadar biriktirdiği tecrübe ve bilgi birikimleri ile adım adım projeye yönelik doğal taş işlerinin keşfi, metrajlarının hazırlanarak iş organizasyonunun kurulması ve müşterinin talebi doğrultusunda projenin uygulanabilirliğine yönelik AR-GE çalışmalarını yürütmekte ve bunları müşterilerine sunmaktadır. Projede kullanılabilecek doğal taş çeşitlerini müşteriye sunmakta ve bu doğal taşların tedarikini fabrika, ocak ve atölye teşkilatını kullanarak sağlamakta ve montaj aşamalarını profesyonellikle yürütmektedir.
Kartal Mermer yurtiçi ve yurtdışında birçok inşaat ve mimarlık departmanları ile projelendirme çalışmaları yaparak montajı yapılacak doğal taşların kesim listelerini hazırlamakta ve projeye yönelik doğal taş tasarımları yapmaktadır.
Kartal Mermer projeye yönelik en uygun ve ekonomik uygulanabilir taş tedariği ve montaj yöntemlerini müşteriye önermekte ve teklif çalışmalarında bulunarak 60 yıllık doğal taş bilgi birikimi ve tecrübesini müşterilerine sunmaya devam etmektedir.