Biz Kimiz?

Kartal Dekorasyon Mermer Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi doğal taş imalat, ihracat ve uygulama alanlarında uzmanlaşmış, Türkiye’de kurulan öncü firmalardan bir tanesidir ve 1960lardan bu yana dünyanın dört bir yanında hizmet vermektedir. Kartal mermer ülkemizdeki zengin mermer, traverten ve diğer doğal taşların rezervlerini değerlendirmek ve Anadolu geleneğini sürdürmek amacı ile 60 yıldır doğal taş sektörüne yatırım yapmaya devam etmektedir.

Kartal mermer günümüzde İstanbul Cevizli atölye, Bilecik 1. Organize Sanayi Fabrika, Bilecik Kartal Bej mermer ocağıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Kartal Mermer ailesi profesyonel çalışma ekibi ve ileri teknoloji donanım ve makineleri ile yurt içi ve yurt dışında; mermer, granit, doğal taş taahhüt, üretim, satım, ihracat, proje ve danışmanlık uygulamaları, zemin, duvar ve cephe kaplama, özel tasarım ve mobilya uygulamaları, camii işlemeleri, CNC işleri, camii ve hamam uygulamaları yapmaktadır.

Kartal Mermer bugüne kadar Rusya, Dubai, Almanya, Norveç, Belarus, Kazakistan, Bulgaristan, Macaristan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında birçok otel, tatil köyü, camii ve başka ibadet alanları, restaurant, iş ve alışveriş merkezleri, hamam, havaalanı, konut projeleri, üretim merkezleri, fabrika, tasarım merkezleri ve bunlar gibi birçok projelere imza atmıştır. İmza attığı sözleşmelerin hepsini sorunsuz ve gecikme yaşamadan tamamlayan Kartal Mermer; Kalite – Güven – Başarı prensibiyle doğal taş ve inşaat sektörü piyasasında bir marka yaratmış ve birçok dost edinmiştir. Uzman ekip ve kadrosuyla, güvenilir ismini günümüze kadar taşıyan ve günümüzde hizmet vermeye devam eden Kartal Mermer ailesi olarak, 60 senedir olduğu gibi her zaman hizmetinizdeyiz.